Elektronická vstupenka

Elektronická vstupenka je jednoduchá, avšak velmi užitečná služba, která využívá multiaplikačních čipových karet k ukládání vstupenek na kulturní, sportovní, výstavní, společenské a další akce. Služba nabízí snadnou obsluhu a rychlé odbavení jak nákupu vstupenky, tak zejména kontroly při vstupu na akci. Díky technologii MIFARE DESFire a HSM je Elektronická vstupenka spolehlivě zabezpečena, takže není třeba se obávat neoprávněných vstupů na akce bez zakoupené vstupenky a jsou zcela znemožněny krádeže, padělání a kopírování vstupenek.

Elektronická vstupenka dále obsahuje funkci vrácenky pro dočasné opuštění místa konání akce. Vybavení prodejních míst umožňuje zároveň i přijímat platby prostřednictvím elektronické peněženky na kartě, umožňuje rychlý tisk informací o vstupence a tisky účtenek. Důležitou výhodou elektronické vstupenky je i to, že může být zálohována v systému prodejce. Pokud tedy zákazník ztratí svou kartu i s uloženou vstupenkou, vstupenka mu může být opět nahrána na novou kartu. Distribuce Elektronické vstupenky není omezena pouze na kanceláře a přepážky prodejce, ale může probíhat prakticky kdekoli i bez přístupu k internetu či elektrické energii.

  • Prodej i odbavení Elektronické vstupenky probíhají rychle a jednoduše.
  • Akceptační zařízení mohou být buď samostatná, nebo připojená k nejrůznějším registračním či rezervačním systémům a zařízením (PC, internet apod.).
  • Lze provést opakovaný tisk informací o vstupenkách a tisk účtenek.
  • Ověření platnosti vstupenky je velmi snadné a rychlé.
  • Za Elektronickou vstupenku je možno platit elektronickou peněženkou.
  • Vrácení vstupenky je možno provést stejně jednoduše jako její koupi.
  • Elektronická vstupenka má funkci vrácenky, která umožňuje návštěvníkovi dočasně opustit místo konání akce a následně se vrátit zpět.

Elektronická vstupenka využívá výhod multiaplikačních čipových karet a nabízí spolehlivý, rychlý a bezpečný způsob prodeje a odbavování vstupenek na nejrůznější kulturní či sportovní akce. XT-Card nabízí prodejcům vstupenek realizaci centrálního systému a jeho napojení na stávající prodejní a rezervační systémy. XT-Card rovněž vybaví prodejní i kontrolní místa čtečkami nebo dalšími akceptačními zařízeními.