Telmax

Od roku 2007, kdy společnost vstoupila na trh coby dodavatelé informačních systémů a technologií v dopravě, rozšířila nabídku také o služby v oblasti projektového řízení, konzultací a vývoje software a hardware na zakázku. Poskytnutí komplexních služeb zahrnuje také poradenství a outsourcing.

Zaměřuje se na dodávky pro společnosti z oblasti dopravy, veřejného sektoru, ale i ostatních oblastí jako je retail, velkoobchodní distribuce, přepravy a logistiky. Všechny projekty realizuje s využitím jednotné metodologie na bázi IPMA.

Filosofií firmy je individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem dodat komplexní systém na míru včetně instalace, zaškolení a technické podpory. Tohoto cíle dosahujeme díky silnému týmu vlastních vývojářů a také díky našim partnerům.

Efektivní řešení díky vlastnímu vývoji a dlouhodobým partnerstvím

Nabízená řešení opírá o vlastní vývoj, produkty partnerů a postupně získávané know-how. Díky tomu je schopna klientům nabídnout efektivní řešení.

S využitím posledních technologií realizuju systémy, které přinesou zákazníkovi konkurenční výhodu prostřednictvím nízkých provozních nákladů na dodané řešení, ale především kvalitou řešení a mírou jeho inovace. Díky specifickému řešení klientovi na míru pomáháme snížit provozní náklady při zachování všech klientových požadavků. Více na stránkách Telmax s.r.o.